Apartments in Poland, Łódź, warunki życia gości

Nasze apartamenty są rozmieszczone w śródmieściu w pobliżu kawiarni, restauracji i sklepów. Zatroszczyliśmy się o tym, żeby poczuwaliście się jak wdoma, mogliśmy odpocząć, rozluźnić się, przygotować swoją kochaną jadę. Oprzyrządowanie numerów odpowiada europejskim standardom, zrobiony euro i kosmetyczny remont. U nas czysto i przytulnie, po każdym gościu przeprowadzać się dezynfekcja mieszkania, sprzątanie, przemiana bielizny i ręczników. Wszystkie apartamenty są wyposażone współczesną techniką i całym koniecznym dla waszego komfortu. Troszczymy się o każdej naszej normie państwowej i jeśli u was pojawią się jakiekolwiek życzenia, manager natychmiast wam pomoże.

Noclegi

Dane reguły pobytu w hotelu są ogólne. Wyścig wcześniej 14.00 jest możliwy jeżeli mieszkanie jest wolne i przygotowane do osadnictwa gości. Wyjazd później 12.00 tak samo możliwy jeżeli mieszkanie na ten czas jest wolne. W tym wypadku za każdą godzinę ściąga się dodatkowa płaca.

Rejestracja wjazdu 14:00
Rejestracja wyjazdu 11:00
Anulowanie rezerwacji Giętkie reguły skasowania

Zasady i Warunki

Po to, żeby gwarantowano zasiedlić się do naszych mieszkań w potrzebnym Wam dniu, ich należy zawczasu zarezerwować. Dla tego wam należy wybrać z katalogu upatrzone sobie mieszkanie i wypełnić zapotrzebowanie na zarezerwowanie czy związać się z naszym managerem przez telefon

TravelLine: Аналитика